ОТДЕЛ ОБРАЗОВАНИЯ АДМИНИСТРАЦИИ
ПРОЛЕТАРСКОГО РАЙОНА  ГОРОДА ДОНЕЦКА

null
Четверг, 21.09.2017, Главная  Мой профиль  Регистрация  Выход  Вход

ГИА 2017
Сайты РОО
Актуально
Наши школы
Форма входа
Поиск

Победители и призёры конкурсов

 ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСІВ
   2010-2011 навчальний рік  

Навчальний заклад

П.І.Б. учня

Клас

Досягнення

П.І.Б. учителя

 БПЛ

№ 124

 

Короновський Михайло 

10

районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція "Технології програмування" – І місце;

обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція "Технології програмування" – ІІІ місце

Галіч Валентина Іванівна

Миронюк Анна 

11

обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція журналістики – ІІІ місце

 

Вінтонів Євген

 5

      Переможець         обласного етапу     Міжнародного  конкурсу імені Петра Яцика

      Бакурова     Світлана Іванівна
Ткаченко Олександра
         Лауреат         обласного етапу     Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика

БПЛ

№ 125

Петько Іван 

10

районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція "Хімія" – І місце;

обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція "Хімія" – ІІІ місце

Прохорова Світлана Володимирівна

ДЗШ

№ 128

 

Нікуліна Яна 

10

районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція "Селекція та генетика" – І місце;

обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція "Селекція та генетика" – ІІІ місце

Теслицька Ніна Іванівна

Камінська Катерина 

9

районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція "Агрономія" – ІІ місце;

обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція "Агрономія" – ІІІ місце

Теслицька Ніна Іванівна

Чернишова Катерина 

9

обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція агрономії – ІІІ місце

Теслицька Ніна Іванівна

ДЗШ

№ 138

Черновол Ніка 

11

районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція "Біологія людини" – І місце;

обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція "Біологія людини" – ІІІ місце

Черновол Ольга Валентинівна

Яковенко Марія4           Лауреат               обласного конкурсу учнівських проектів-презентацій із російської мови, літератури та зарубіжної літератури  "Творча юнь Донбасу"
Шелякіна Ганна7        Лауреат               обласного конкурсу учнівських проектів-презентацій із російської мови, літератури та зарубіжної літератури  "Творча юнь Донбасу"

ДЗШ

№ 149

 Рощина Тетяна
           Лауреат         обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

   БПГ

№ 150

 

Трофімова Вероніка 

11

обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція англійської мови – ІІ місце

 

Цехмістер Юлія 

11

районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція "Мистецтвознавство" – І місце;

Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8-11 класів – ІІІ місце

Мартинець Лілія Асхатівна



 




Cайты школ района
Сайты МДОУ
Полезные ресурсы
Сайты учителей
Календарь
«  Сентябрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Счётчик посещений
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Время

Copyright MyCorp © 2017
Сайт создан в системе uCoz